fbpx

Hakkımda

Merhaba öncelikle beni merak ettiğin için teşekkür ederim,

1996 Samsun doğumluyum. Lise eğitimimi Samsun Ticaret Meslek Lisesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde tamamladım, bu dönemde  sosyal medyaya, Facebook’ta Futbol Mekanı sayfasını açarak giriş  yaptım. Beklediğimden fazla ilgi duyulan bu sayfa için, okuduğum bölümü, lise dönemimde kazanç ve erken tecrübeye çevirebilmek için futbolmekani.com sitesini açarak internet üzerinden ilk kazancımı sağlamış oldum.

Üniversiteyi, lisenin devamı olarak Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde tamamladım. Bu yıllarda HTML, Java, C#, PHP, Pyhthon ve Mobil Programlama dillerinde eğitim gördüm ve bu diller ile çeşitli otomasyon çalışmalarında bulundum.

Aslında tam olarak sosyal medyaya giriş yaptığım, ilk zamanlarda vakit geçirmek için kullandığım bu mecrayı daha sonra kazanca dönüştürerek kendi adıma daha zevkli bir hale getirdim. Öncelikle hayranı olduğum Behzat Ç. Dizisinin hesabını açtım, daha sonra dizinin başrol oyuncusu Erdal Beşikçioğlu’nun takibine girerek geniş bir kitleye ulaştım.

Artık yeni bir isimle, daha önce yazılmayanları yazmak için yeni bir hesap açma vaktinin geldiğini düşündüm, yaklaşık 1 aylık çalışmalarım sonucunda herkesin dikkatini çeken bir hesap oluşturdum ve çok kısa sürede yüksek takipçiye ulaşarak Twitter’da bilinir, tanınır hale geldim ve bunun karşılığını eksperin.com, erkekpaketi.com ve daha farklı firmalar ile reklam çalışması yaparak aldım.

Şimdi ise yaklaşık 2,5 yıldır Ayhan Karaman’ın kurmuş olduğu Site Destek reklam ajansında çalışmaktayım ve merakımın her geçen gün arttığı bu alanda kendimi geliştirmeye devam ediyorum.

Teşekkürler.