fbpx

Instagram Hesabı Nasıl Dondurulur?

Instagram hesabı geçici olarak nasıl dondurulur? Başlangıçta sadece mobil cihazlar için geliştirilen Instagram, yoğun talep üzerine günümüzde masaüstüne bilgisayarlarımıza kadar uygun hale getirildi ve böylece mobil taraftan yapılamayan ayarlar ve değişiklikler de sadece web üzerinden yapılmaya başlandı. Bu ayarlar içinden kullanıcılar için en önemlisi olan instagram hesap dondurma işlemi de web’e taşındı. Şimdi instagram hesabınızı geçici olarak kapatmanız için izlemeniz gereken adımları birlikte inceleyelim.

Instagram Hesap Dondurma

Hesabınızı Kapatmadan Önce Dikkat Edin

Instagram hesabınızı belirli sebeplerden dolayı dondurmaya karar verdiniz fakat bir süre sonra geri dönmeyi düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmakta. Instagram dondurulan bir hesabı, 24 saat dolmadan açmanıza izin vermiyor ve o hafta içinde birden fazla dondurma işlemi yapmaya çalıştığınızda ise size engel oluyor. Ayrıca web üzerinden kapattığınız hesabını tekrardan aktif etmek için mobilden tekrar giriş yapmanız gerekmektedir.

Instagram Hesap Dondurma Linki 

Öncelikle web üzerinden geçici olarak kapatmak istediğiniz profilin bilgilerini doldurarak hesaba giriş yapmanız gerekiyor. Bundan sonrası ise sadece aşağıda bulunan instagram hesap dondurma linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

Instagram Hesap Dondurma Linki İçin Tıklayın (Güncel)

Bilgilerinizi doldurduktan sonra instagram size hesabınızı neden kapatmak istediğinizi soracaktır, sizin için gerekli olan nedeni belirterek instagram hesap dondurma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu